Wiarygodny

Marketing szeptany

Marketing szeptany to nowoczesna forma skutecznej reklamy. Tajemnica tkwi w odwróceniu znanych trendów reklamowych. Liczy się przede wszystkim odpowiednie podejście do odbiorcy jak do człowieka spragnionego informacji, a nie typowo konsumenta. Buzz marketing to budowanie pozytywnej opinii wokół firmy, wokół produktu, nienachalne opisywanie korzyści wynikających ze współpracy z daną firmą.

Marketing szeptany nie jest nachalny, nie wywołuje negatywnych emocji i buduje pozytywne skojarzenia z produktem. Forma ta bazuje na autorytecie znajomych, zwyczajnych użytkowników, a nie zatrudnionych celebrytów, brzmi „ludzkim” językiem i cieszy się wysoką wiarygodnością.
Pozwala stopniowo budować markę, a efekty marketingu szeptanego są długofalowe. W ten sposób można zareklamować każdy produkt. 90% konsumentów przy wyborze danego produktu kieruje się opiniami i rekomendacjami innych.

Po co „szeptać”?

Z

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Z

Działania długofalowe

Z

Zwiększenie ruchu na stronie, które przekłada się na zyski finansowe

Z

Szybki sposób dotarcia do potencjalnych klientów

Z

Duża wiarygodność przekazu

Opieka marketingowa

Google Ads

Audyt Strony

Pozycjonowanie

Social Media

Blog firmowy

Mailing

Marketing szeptany

Zainteresowany

Wypełnij formularz kontaktowy, a my przygotujemy ofertę

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, posiadasz własny serwis internetowy lub chcesz rozpocząć swój biznes w internecie, złóż nam zapytanie ofertowe. Oprócz wyceny otrzymasz kilka wskazówek dotyczących możliwych do obrania strategii marketingowych w internecie.