Soteshop - dedykowane sklepy dla Ciebie.

Sklepy internetowe

Soteshop

Sote, to jeden z najpopularniejszych w kraju silników, na bazie którego możemy oprzeć sklep internetowy. Tworzone przez nas sklepy internetowe sote są tak przygotowane, by klient odebrał gotowy, działający sklep, który już tego samego dnia może zarabiać.

Kilka słów o silniku Sote:

– dostępny w wersji Open i komercyjnejsote-med
– możliwość implementacji gotowych szablonów
– sklep dostosowany do sprzedaży w Polsce i za granicą
– bogata funkcjonalność
– prosty panel administracyjny
– instrukcja i dokumentacja w języku polskim
– bezpłatne aktualizacje
– profesjonalny serwis
dodatki
– ponad 17 mln pobrań
integracja z WF-MAG, Enova, Subiekt i innymi 

Jeśli planujesz rozpoczęcie własnego biznesu a przy tym poszukujesz prostego, funkcjonalnego sklepu – silnik SOTE będzie najlepszy! Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie!

webstore_shops

Kilka słów o silniku Sote:

1. Najlepsza grafika w standardzie

SOTESHOP w standardzie posiada 7 pięknych grafik. Każda z nich jest wyjątkowa. Każda posiada pełną edycję, dzięki czemu w prosty sposób dostosujesz ją do własnych potrzeb.grafika

2. Dostosowany do sprzedaży w Polsce i Europie

Program SOTESHOP jest certyfikowany przez Trusted Shops. Oznacza to, że sprzedaż prowadzona za jego pomocą spełnia polskie normy prawne i jest stale monitorowana.
Posiadamy także certyfikację na rynek niemiecki i francuski. Dodatkowo możesz oferować swoje produkty w całej Europie i na świecie. Także w języku chińskim. Pełna obsługa międzynarodowej sprzedaży. W standardzie 12 gotowych wersji językowych.

funkcjonalnosc23. Najbogatsza funkcjonalność sklepu

Sklepy internetowe nie są takie same i funkcje programu też się różnią. Staramy się by każdy z elementów sklepu był jak najlepszy. Nie chodzi tylko by dana funkcja w sklepie była, ale o to by była najlepsza.
Przykładem są m.in. zdjęcia produktów: w SOTESHOP możesz je nie tylko dodać, ale także: załączać je hurtowo, ustalać kolejność, ustawiać domyślne zdjęcie, różne rozmiary na listach, generować miniaturki, wybierać obszar kadrowania zdjęcia, dodawać znak wodny.
Dodatkowo system wygeneruje automatycznie galerię z powiększaniem produktów, zadba o odpowiednie opisy zdjęć potrzebne do pozycjonowania. SOTESHOP potrafi także poprawić ostrość zdjęć i wyostrzyć kolory. Jakość ma znaczenie.

4. Dokumentacja Video

Sklep i panel sklepu jest intuicyjnie zaprojektowany.
Dodatkowo przygotowaliśmy wiele profesjonalnych prezentacji Video video2
opisujących jak korzystać z funkcji programu.
Ponad 150 000 obejrzeń naszej dokumentacji na Youtube.

5. Bezpłatne aktualizacje

Każdy sklep oparty na SOTESHOP ma dostęp do bezpłatnych aktualizacji. Cały proces jest prosty i zautomatyzowany.
Szybko reagujemy na zmiany technologiczne i prawne. Co tydzień wydajemy nowe aktualizacje i usprawnienia, a co miesiąc ukazuje się nowa wersja. Ponad 250 aktualizacji w 6 miesięcy.

6. Sprawdzona technologia

SOTESHOP to bezpieczeństwo. Zajmujemy się sklepami od ponad 14 lat. Rozumiemy specyfikę prowadzenia sklepów. Dobieramy najlepsze technologie, pozwalające m.in. na zachowanie ciągłości sprzedaży, także w gorących okresach świątecznych.
Sklep napisany jest w PHP/Symfony. Wykorzystuje bazę MySQL. Jest skalowalny i stabilny.

7. Profesjonalny serwis

Kupując sklep internetowy SOTESHOP, otrzymujesz od nas roczną gwarancję oraz 90 dni bezpłatnej pełnej pomocy technicznej.
Nasi specjaliści pomogą Ci rozpocząć sprzedaż i skonfigurować sklep. U nas nie czekasz na odpowiedź (średni czas odpowiedzi 0.8 dnia roboczego) i możesz ocenić realizację każdego zgłoszenia. Całość realizowana jest przez profesjonalny system serwisowy.

aplikacje8. Społeczność Facebook, Google+, Twitter, YouTube, Forum

Sklep jest zintegrowany z portalami społecznościowymi. Sami z nich korzystamy budując społeczność osób korzystających z naszego programu.

9. Webstore: 51 dodatków do sklepu

SOTESHOP zbudowany jest modułowo. Oznacza to, że możesz w dowolnym momencie doinstalować do niego dodatkowe aplikacje, podobnie jak w telefonie. Wszystko odbywa się automatycznie bez ręcznej ingerencji w kod programu.
Nasi klienci pobrali nasze aplikacje ponad 30 000 razy.

10. Ponad 17 000 licencji

Od wielu lat SOTESHOP jest najczęściej wybieranym w Polsce oprogramowaniem do prowadzenia sklepu internetowego – ponad 17 000 licencji (nie licząc wersji demo).

Jeśli planujesz rozpoczęcie własnego biznesu i poszukujesz prostego, funkcjonalnego sklepu – napisz do nas!

Budżet:
captcha
Przepisz kod z obrazka:
facebook