Szczególowy

Audyt Strony

Zamów audyt strony internetowej jeśli:

– Twoja witryna nie przynosi zysków

– inwestujesz w reklamę, pozycjonujesz, a wyniki nie zachwycają

Sprawdź, co należy poprawić!

Audyt SEO to dogłębna analiza badanej witryny internetowej, jej pozycji w wyszukiwarkach, odbioru przez potencjalnych klientów. Audyt to również wytyczenie ścieżki zmian, które pozwolą zwiększyć pozycję Twojej strony internetowej.

W zakres naszych działań wchodzi:

Ocena jakości technicznej strony pod kątem SEO

Przeprowadzimy dogłębną analizę techniczną Twojej strony internetowej. Ocenimy budowę strony, linki, słowa kluczowe, tagi.

Ocena użyteczności strony

Specjaliści wcielą się w rolę Twojego Klienta i przeanalizują stronę internetową pod względem jej intuicyjności i łatwości w obsłudze. Analizie zostanie poddany układ strony, czcionki, grafika, treść.

86 testów strony

Przeprowadzimy 86 testów weryfikujących poprawność kodu, użyteczność strony, BackLinks itp. Otrzymasz szczegółowy raport z przeprowadzonych testów.

Responsywność strony

Sprawdzimy czy Twoja witryna jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, na których coraz więcej użytkowników korzysta z interentu.

Czasy ładowania treści

Analizujemy optymalizację Twojej strony pod względem czasu ładowania się treści. I wskazujemy możliwości przyśpieszenia. Nikt nie lubi czekać by załadowały mu się zdjęcia lub teksty.

Widoczność w sieci

Sprawdzamy czy do Twojej strony prowadzą media społecznościowe, mapy Google lub portale sprzedażowe.

Kompleksowy Raport

Otrzymasz szczegółowy, kilkunastostronicowy Raport zawierający bezcenne informacje dotyczące witryny. Wszystkie błędy są praktycznie i rzeczowo opisane, w prostym dla odbiorcy języku.

Propozycje zmian

Oprócz Raportu otrzymasz propozycje zmian, porady, które pomogą w pozycjonowaniu strony. Dzięki nam sięgniesz wyżej niż konkurencja!

15% rabatu na wdrożenie proponowanych zmian

Wdrożymy zmiany a dodatkowo otrzymasz 15% rabatu na inne usługi marketingu internetowego itDesk!

Po przeprowadzonym audycie zaproponujemy również nasze usługi optymalizacji strony www, w skład której wchodzi m.in content marketing, czyli napisanie treści z dobrze dobranymi słowami kluczowymi, opisanie grafik, stworzenie systemu linkowania wewnętrznego i zewnętrznego. Dzięki czemu Twoja strona będzie się pięła na szczyty listy w wyszukiwarce Google.

Opieka marketingowa

Google Ads

Audyt Strony

Pozycjonowanie

Social Media

Blog firmowy

Mailing

Marketing szeptany

Odezwij sie do nas

Wypełnij formularz kontaktowy, a my przygotujemy ofertę

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, działasz już online i chcesz to robić lepiej lub dopiero chcesz rozpocząć marketing swojego biznesu w Internecie, wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Oprócz wyceny otrzymasz kilka wskazówek dotyczących naszej wizji na Twoje media społecznościowe.