Efektywne

Pozycjonowanie

Dzisiejszy klient szuka szybkich odpowiedzi na swoje pytania, nie ma czasu przeglądać wielu linków wyświetlonych po jego słowie kluczowym. Dlatego, aby osiągnąć sukces, Twoja firma musi znaleźć się w Top10 wynikach wyszukiwania. Im wyższa pozycja, tym efektywniejsza sprzedaży. Zleć u nas pozycjonowanie !

Przygotowując optymalizację SEO, tworzymy unikalne treści, które są najważniejszym czynnikiem wpływającym na pozycję danej witryny w wynikach wyszukiwania. Udoskonalamy kod strony, ulepszamy grafię.

Pozycjonowanie stron

To bardzo rozbudowany proces optymalizacji różnych aspektów domeny internetowej.
Ich efektem jest wzrost widoczności strony w wyszukiwanych frazach kluczowych zadawanych przez użytkowników. Idealne pozycjonowanie daje przewagę nad konkurencją i zwiększa rozpoznawalność marki.

Pozycjonowanie sklepów

Ze względu na charakter sklepów internetowych z wieloma podstronami, działania SEO różnią się od tych prowadzonych na stronach internetowych.
Cel jest ten sam znaleźć się w Top 10 wyników, lecz jego realizacja jest bardziej złożonym procesem, w którym pomogą Ci nasi specjaliści.

Pozycjonowanie Lokalne

Jeśli prowadzisz biznes lokalny, to właśnie ten model pozycjonowania powinie być wdrożony dla twojej marki.
Proces ten koncentruje się na zastosowaniu fraz zawierających lokalizację danej firmy, dzięki czemu Twoja firma będzie rozpoznawalna w lokalnej społeczności, dla której prowadzisz biznes.

Pozycjonowanie zagraniczne

Duże firmy działające lub chcące działać na rynkach międzynarodowych posiadają swoje strony w różnych wersjach językowych, lecz to nie wystarczy, aby móc aktywnie uczestniczyć w tych rynkach. Dlatego dla takich firm przygotowaliśmy pozycjonowanie zagraniczne, skupiające się na optymalizacji strony pod kątem charakterystyki danego kraju oraz słów kluczowych w jego języku.

Opieka marketingowa

Google Ads

Audyt Strony

Pozycjonowanie

Social Media

Blog firmowy

Mailing

Marketing szeptany

Odezwij sie do nas

Wypełnij formularz kontaktowy, a my przygotujemy ofertę

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, działasz już online i chcesz to robić lepiej lub dopiero chcesz rozpocząć marketing swojego biznesu w Internecie, wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Oprócz wyceny otrzymasz kilka wskazówek dotyczących naszej wizji na Twoje media społecznościowe.