Profesjonalne

Strony internetowe

Jeśli jesteś właścicielem firmy, masz ciekawy pomysł na biznes, albo nietypowe zainteresowania, którymi chciałbyś się podzielić – zgłoś się do nas! Tanie strony internetowe, to Twoje okno na świat, tylko dzięki nim możesz pozyskać zainteresowanych odbiorców, klientów, kontrahentów!

Nasza oferta pokazuje, że profesjonalna, skuteczna strona internetowa może być w atrakcyjnej, przystępnej cenie!

Tylko u nas nowoczesne rozwiązania, projekty pozwalające cieszyć się stroną internetową w rozsądnej cenie! Oferujemy tanie strony internetowe w oparciu o gotowe lub indywidualne projekty graficzne.

Graficy ItDesk, tworząc stronę internetową, wielokrotnie konsultują się z klientem w celu uzyskania jak najlepszych efektów. Korzystają z księgi znaku, logotypów i odpowiedniej palety kolorów tak by kolorystyka komponowała się z daną branżą. Ponadto dzięki ścisłej współpracy z koderami i fotografami są w stanie stworzyć spójne rozwiązania nie tylko dla strony głównej ale też sklepów, czy szablonów aukcyjnych opartych na zasadach UX

Kobieta z laptopem

Systemy zarządzania treścią CMS

Pozwalają na prostą, intuicyjną edycję, aktualizację i rozbudowę stron internetowych. Nasi fachowcy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego Systemu dla Ciebie.

Strony internetowe

Oferujemy strony internetowe w oparciu o gotowe lub indywidualne projekty graficzne.

Opieka nad stroną WWW

Świadczymy usługę opieka techniczna nad stroną internetową WWW.

Odezwij sie do nas

Wypełnij formularz kontaktowy, a my przygotujemy ofertę

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, działasz już online i chcesz to robić lepiej lub dopiero chcesz rozpocząć marketing swojego biznesu w Internecie, wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Oprócz wyceny otrzymasz kilka wskazówek dotyczących naszej wizji na Twoje media społecznościowe.