Przemyslany

Mailing

Codziennie jesteśmy atakowani mailami reklamowymi na naszych skrzynkach pocztowych. Kluczem do sukcesu jest dobrze przygotowany mailing , w którym klient czuje personalizację tematu dostosowaną do jego potrzeb i zainteresowań.

Równie ważna jest dobrze dobrana baza odbiorców czy idealny czas wysyłki.

Wysyłamy właściwe wiadomości we właściwym czasie!

W zakres naszych działań mailing-u wchodzą:

Newslettery

Przygotowujemy maile z informacjami o nowych ofertach i promocjach. Charakteryzuje je ciekawy wygląd i grafika, tworzone przez naszych kreatywnych specjalistów.

Wiadomości automation

Opracowujemy wysyłkę emaila po zakupie, porzuceniu koszyka, wizycie na stronie i innych zdarzeniach odnotowanych na domenie Twojej firmy.

Autorespondery

W biznesie najważniejsze to mieć stały kontakt z klientem, lecz nie może być on zbyt chaotyczny i intensywny. Buduj trwałe relacje przy pomocy serii zaplanowanych wiadomości.

Segmentujemy odbiorców

Bazy danych dysponują ogromnymi ilościami leadów. Bezcelowe byłoby wysyłanie tego samego maila do wszystkich. Dlatego sporządzamy wysyłki do precyzyjnie określonych grup odbiorców dobranych dla danego celu.

Idealny czas wysyłki

Każdy z nas przegląda skrzynkę pocztową w różnych porach dnia dostosowanych do własnego dobowego rytmu. Dzięki narzędziom takim jak Perfect Timing czy Time Travel przygotujemy Twoją wysyłkę w najlepiej dobranym czasie dla Twoich subskrybentów.

Powiadomienia z bloga

Jako content marketing prowadzisz bloga firmowego lub Fanpage’a, jego subskrybenci powinni zostać poinformowani o nowych wpisach, aby nie zapomnieli o Twojej marce. W tym pomogą Ci nasi specjaliści, przygotowując odpowiednie powiadomienia.

Opieka marketingowa

Google Ads

Audyt Strony

Pozycjonowanie

Social Media

Blog firmowy

Mailing

Marketing szeptany

Odezwij sie do nas

Wypełnij formularz kontaktowy, a my przygotujemy ofertę

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, działasz już online i chcesz to robić lepiej lub dopiero chcesz rozpocząć marketing swojego biznesu w Internecie, wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Oprócz wyceny otrzymasz kilka wskazówek dotyczących naszej wizji na Twoje media społecznościowe.