Skuteczny i Efektywny

Marketing internetowy

Marketing internetowy

 „zaspokajać potrzeby, osiągając zysk”

Pomożemy Ci określić potrzeby Twojego klienta. Następnie przygotujemy koordynację marketingową do sprzedaży produktów i usług, które je zaspokoją.

Opieka marketingowa

Opieka marketingowa

Przestudiujemy dotychczasową strategię działań Twojej firmy i zbudujemy ją na nowo. Uzyskasz analizy i wskazówki dotyczące kampanii Google Ads i Facebook Ads. Wdrożymy narzędzia analityczne wraz z pełnym raportem działań.

Google Ads

Google Ads

Reklama w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej. Specjalizujemy się w skutecznych działaniach docierania do klienta w elastycznym budżecie.

Audyt strony internetowej

Audyt Strony

Przeanalizujemy Twoją witrynę internetową, jej pozycję w wyszukiwarce i odbiór przez potencjalnych klientów. Popełnione wcześniej błędy będziesz mógł przekuć w sukces.

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie

Słowo klucz to klucz do sukcesu. Dzięki współpracy z nami Twoja strona internetowa zajmie najwyższe miejsca w wyszukiwarce Google. Usprawnimy także szybkość działania witryny, dostosowując ją do wymogów algorytmów Google oraz wersji mobilnych.

Prowadzenie Social Mediów

Social Media

“Jeśli nie ma Cię na Facebooku, nie istniejesz” – kto nie słyszał tego zdania. Nasze działania na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Pinterest czy LinkedIn zbudują wizerunek Twojej firmy.

Prowadzenie bloga firmowego

Blog firmowy

Twoja firma to nie tylko dobra reklama. Wizerunek i markę tworzymy poprzez więź klienta z firmą. Osiągnąć ją można przez publikacje artykułów ciekawych, merytorycznych, a czasem satyrycznych z branży Twojej działalności.

Prowadzenie mailingu

Mailing

Nie atakujemy klientów setką SPAM-ów, tworzymy treści dostosowane do wyselekcjonowanej grupy docelowej – bo tylko taki zabieg daje zamierzone pozytywne cele.

Prowadzenie marketingu szeptanego

Marketing szeptany

To przeciwieństwo bardzo modnego ostatnio słowa “trolling” . Budujemy pozytywne opinie wokół firmy i jej produktów, nienachalnie opisując korzyści wynikające ze współpracy z daną firmą.

Odezwij sie do nas

Wypełnij formularz kontaktowy, a my przygotujemy ofertę

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, działasz już online i chcesz to robić lepiej lub dopiero chcesz rozpocząć marketing swojego biznesu w Internecie, wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Oprócz wyceny otrzymasz kilka wskazówek dotyczących naszej wizji na Twoje media społecznościowe.