CZYM JEST 

itDesk?

Zastanawiasz się jak działają połączone siły kreatywnych specjalistów od reklamy z technicznymi umysłami programistów?
itDesk jest odpowiedzią.
Kim jesteśmy? Jesteśmy zespołem ekspertów, ludzi kreatywnych, z doświadczeniem, którzy są w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom, jako Agencja Marketingowa wchodzącą w skład Grupy itDesk, opolskiej firmy z branży informatycznej, świadczącej usługi kompleksowej obsługi informatycznej dla firm.

itDesk istnieje od prawie 30 lat, ale dział ADVERTISING jest znacznie młodszy. Ciągle się rozwijamy i rośniemy z całą firmą oferując usługi reklamowe od 2015 roku. Naszą misją i specjalizacją jest dostarczanie kompleksowej obsługi firmy w Internecie w sposób efektywny i kreatywny. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług internetowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę nawet najbardziej wymagającym klientom. 

Jak wprowadzić Twój biznes na rynek?

krok 1

Rezerwacja domeny

krok 2

Hosting
serwer hostingowy oraz skrzynki pocztowe

krok 3

Strona / Sklep
projekt strony internetowej lub portalu (np. społecznościowego), wdrożenie sklepu
internetowego dostosowanego do potrzeb klienta

krok 4

Pozycjonowanie
optymalizacja strony internetowej pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach

krok 5

Analiza
monitoring strony internetowej pod kątem odwiedzin, najlepszych i najgorszych treści, słów kluczowych – Google Analytics

krok 6

Google Ads
reklama w wyszukiwarce Google Ads

krok 7

Kampania reklamowa
– kampania reklamowa w internecie (banery reklamowe, mailing, reklama na portalach branżowych, portale YouTube, Facebook, Twitter, fora i blogi internetowe)

krok 8

Konwersja
optymalizacja strony internetowej pod kątem użyteczności, zwiększania poziomu konwersji i
wartości koszyka

Odezwij sie do nas

Wypełnij formularz kontaktowy, a my przygotujemy ofertę

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, działasz już online i chcesz to robić lepiej lub dopiero chcesz rozpocząć marketing swojego biznesu w Internecie, wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Oprócz wyceny otrzymasz kilka wskazówek dotyczących naszej wizji na Twoje media społecznościowe.