Nowoczesne

Usługi w chmurze

Jesteśmy kilkuletnim partnerem dostawców ofert usługi w chmurze. Możemy zaproponować innowacyjne i sprawdzone rozwiązania, które pozwolą wykorzystać nowoczesne technologie w codziennej pracy.

Dysk w chmurze to doskonały nośnik wszelkich dokumentów, nad którymi pracuje wielu ludzi jednocześnie. Office 365, w odróżnieniu od swojego pudełkowego odpowiednika, oferuje również tak ważna stałą pomoc techniczną czy aktualizacje w zakresie bezpieczeństwa i wydajności oprogramowania.

Ponadto, doskonałym rozwiązaniem dla biznesu jest również Exchange Online, czyli hostowana poczta email dla firm. Rozwiązanie to cechuje się bardzo wysokim poziomem ochrony danych, zabezpieczając zarówno przed wniknięciem spamu lub innego złośliwego oprogramowania, a także przed przypadkowym wysłaniem poufnych informacji poza grupę zaufanych odbiorców. 

Bezpieczne przechowywanie dokumentów w chmurze

Backup Danych

Systemy do prowadzenia kampanii reklamowych w internecie email, sms, fax

Platformę do migracji poczty pomiędzy Google Apps, POP, IMAP i Exchange

Odezwij sie do nas

Wypełnij formularz kontaktowy, a my przygotujemy ofertę

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, działasz już online i chcesz to robić lepiej lub dopiero chcesz rozpocząć marketing swojego biznesu w Internecie, wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Oprócz wyceny otrzymasz kilka wskazówek dotyczących naszej wizji na Twoje media społecznościowe.